Otomotiv Test Fuarı 

Türkiye'nin taşıt, güç aktarımı, aksam testi ve simülasyon teknolojilerine yönelik tek özel etkinliği.

 

Havacılık, Otomotiv veya Savunma sektöründe çalışıyorsanız ve geliştirme zamanını kısaltmanız, ürün arızalarını azaltmanız ve yüksek kalite kontrolünü sağlamanız gerekiyorsa ATS Otomotiv Test Fuarı'na katılmalısınız. 5.si düzenlenecek olan etkinlik, Türkiye'deki tek taşıt, aksam ve simülasyon teknolojileri fuarıdır. Bu fuar, ilk kademe tedarikçiler, ordu, hükümet, üniversiteler ve araştırma kuruluşlarının yanı sıra ülkedeki bütün önemli Orijinal Ekipman Üreticisi çalışanlarını cezbeden 100'den fazla markayı ön plana çıkarır.

Her tür testi, NVH(gürültü, titreşim, sertlik) araçlarını, test donanımlarını, simülasyon paketlerini, dayanım ömür testlerini, güç aktarımını, dinamometreleri, emisyon ölçüm sistemlerini, çarpışma ve güvenliği, çevresel kontrolü, dinamik değerlendirme araçlarını ve çok daha fazlasını vitrine çıkarıyoruz.

Otomotiv Test Fuarı 

İstanbul, Türkiye

Ekim 2021

Beşinci ATS Otomotiv Test Fuarı, Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul - Türkiye'de gerçekleşecek. Etkinlik, test bakımından kritik olan üç sektörü hedefliyor: OTOMOTİV, SAVUNMA ve HAVACILIK. Geçmişteki etkinlikler, önemli Orijinal Ekipman Üreticileri ve tedarikçilerinden gelen ziyaretçiler için her türlü test teknolojilerini bir araya getirdiğinden hem katılımcılar hem de etkinliğe gelenler tarafından övgü aldı. Türkiye'nin bütün önemli Orijinal Ekipman Üreticileri, katılımcılara mevcut bağlantılarıyla bir araya gelme fırsatı verirken, Türk endüstrisinde yeni bağlantılar yaratmak için geniş olanaklar sunduğu bu etkinliğe mühendisleri ve yöneticileri gönderdi. En son trendler ve çözümlerle ilgili teknik makaleler, Uluslararası ve Türk konuşmacılar tarafından sunulacak. Automaker, Ekim 2020’deki bu önemli etkinlikte daha fazla katılımcı ve daha fazla ziyaretçi ağırlayacak ölçüde daha büyük kapasiteye olanak tanıyarak İstanbul'da yapılacak olan beşinci Test fuarına ev sahipliği yapacak.

Sergilenen teknoloji 

Test simülasyonu - NVH( gürültü, titreşim, sertlik) - Çarpışma Testi - Güç Aktarım Testi - Dinamometreler - Aerodinamik - Taşıt dinamiği testi - Malzeme testi - Palet simülasyonu ve laboratuvar testi - Titreşim analizi ve doğrulama - Akustik analiz testi - Çevresel ölçüm ve test - Mekanik test - Elektrik sistemi - Güvenilirlik testi - Tüm Test tesisi - Otomatik test ekipmanı - Yakıtlar ve entegre sistemler - Test yönetimi yazılımı - Veri toplama - Telemetri - Elektronik ve mikroelektronik testler - Yorulma / kırılma - Burulma testi - Aksam testleri - Yapısal ve yorgunluk - Sensörler - Test tesisi tasarımı - Kalite - Taşıt simülasyonu - Güç Aktarım Simülasyonu - Stres/gerinim - Kalibrasyon - Laboratuar enstrümantasyonu - Yazılım testi - Büyük veri - Otomotiv Etherneti - Siber güvenlik - Kablosuz sistemler - Aeroelastisite - Huzme biçimlendirici - havacılık elektroniği - uçuş testi.

Etkinlik Yeri

 

ATS Otomotiv Test Fuarı, Brandium alışveriş merkezi kompleksinin,

bir bölümü olan Silence Kongre Merkezi’nde yapılacak. Bu merkez,

İstanbul'un Asya yakasındaki Ataşehir semtinde bulunuyor. 

Söz konusu mekanın içinde otel odaları mevcut ve alışveriş

merkezinde oldukça çeşitli restoran, mağaza ve hizmetler var. 

Yük sevkiyatı için ana giriş çıkış kontrolü etkinlik yerinin önünde olacak.

Gümrük belgesiyle ilgili size yardımcı olabiliriz. 

Sizleri ATS Otomotiv Test Fuarı İstanbul 2021'de görmeyi

sabırsızlıkla bekliyoruz

Sergi ve Sponsor

Sponsorluk ve sergi paketleri, daha fazla bilgi edinin

Kayıt

Fuar, konferans, ağ kurma ve sosyal akşamımıza temsilci olarak kayıt olun.

Ev sahibi şehir

Mekan, Oteller ve Seyahat, bilgi.

Sponsor listesi

Katılımcı listesi, ürün bilgisi, toplantılar düzenlemek, önceden planlamak.

We produce media for the Automotive and Aerospace sector, our launch event, the Automotive and Aerospace Testing Show & Expo was established in 2010 , specialising in providing a platform for the best in class technology used by R&D departments for Automotive , Aerospace & Defence OEM's to improve quality & speed up development times, and keep up with the consumer demands, and government legislation. We serve and are active in major clusters , serving engineers & executives around the globe. 

In 2019 we launched our B2B support services which are offered across the Americas, Europe and Asia

Subscribe to Our Newsletter

AutoAero-Logo-smallJP.jpg

Contact us: 

T: 001 347-329-5217

C: +44 7728 368215  

Event sales: sales@testingshow.com 

B2B Support services: sales@automaker.tv

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2019 Automotive-Aerospace.com

Automaker Media Group