Venue &

Host City  

                                                 

Seyahatiniz için bilgiler 

Bir sonraki etkinliğin ev sahibi olan şehir hakkında en son bilgileri vermeye çalışacağız. Bu sayfa etkinlik yerinde nerede kalınacağı, nerede yemek yenileceği ve boş zamanınız olursa görülecek yerler hakkında bilgiler içeriyor. Bu sayfadakilere ilaveten herhangi bir bilgi önermek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Etkinlik Yeri

Etkinlik, İstanbul'un Asya yakasındaki BRANDIUM alışveriş merkezinde yer alan Silence Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinlik yerinde otel odaları, bir restoran, kahve dükkanı, iş merkezi ve toplantı odaları bulunuyor. Etkinlik yeri, İstanbul'un Asya yakasındaki en büyük direksiz etkinlik alanına sahiptir.

Bir çalıştaya ya da kendi işlevine ev sahipliği

yapmak isteyen sponsorlar, bu etkinlik yerinin sağladığı

pek çok toplantı odasından yararlanabilirler.

Ana etkinliğimiz dahilindeki herhangi bir özel bir etkinlik

seçeneğini keşfetmek isteyen herhangi bir ortağa

yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.​

Etkinlik yerinin pek çok özelliği var

Restoran ve kahve dükkanı

AVM kompleksinde ATM / Bankalar

Engelli Erişimi 

Otel bünyesinde ücretsiz otopark 

İş merkezi

Özel toplantı odaları

Özel etkinlik odaları

Güvenlik Hizmeti

Yakındaki otellere toplu taşıma şu şekilde olabilir:

Taksi ve Otobüs

İstanbul Avrupa yakasına feribot seferleri

Üsküdar ve Kadıkoy - düzenli hizmetler

Bostancı - Beşiktaş

İstanbul'dan Bursa'ya

Kadıköy'den Yenikapı üzerinden feribot seferleri

Pendik'ten Yalova'ya feribot seferleri

En yakın metro tren istasyonu: Bostancı

Istanbul

Avrupa’yı Asya’ya bağlayan kıtalararası bu şehir, 15 milyonluk nüfusuyla Avrupa'nın en büyük şehridir. MÖ 660 yıllarında Bizans adıyla kurulan şehrin her yanı tarih doludur. Şehir büyüklük ve etki anlamında gelişerek tarihin en önemli şehirlerinden biri haline gelmiştir. 330 yılında Konstantinopolis olarak yeniden kurulmasının ardından, Roma/Bizans (330–1204), Latin (1204–1261), Paleologos Bizans (1261–1453) ve Osmanlı (1453–1922) imparatorlukları döneminde neredeyse 16 yüzyıl boyunca imparatorluk başkenti olarak hizmet etti. 1923 yılına kadar Konstantinopolis adıyla Osmanlı başkentiydi. Sonra başkent Ankara'ya taşındı ve bu şehir İstanbul adını aldı. Bugün Türkiye’deki en kalabalık şehirdir ve ülkenin ekonomik, kültürel ve tarihi merkezidir.

Şehir birçok Ar-Ge merkezine ev sahipliği yapmaktadır ve ana otomotiv, havacılık, savunma aktörlerinin feribot, iç hat uçakları ve otoyol ağlarını kullanarak ulaşmaları için çok ulaşılabilir bir konumdadır. 

İstanbul'un yeni ziyaretçilerine tarihi mekanları, ilginç restoranları ziyaret etmek ve etkileyici gece hayatını yaşamak için birkaç ekstra gün ayırmanızı öneriyoruz.

Silence  
Hilton kozyatağı
Selection Premium
Elegance Asia Hotel
IBIS Styles

We produce media for the Automotive and Aerospace sector, our launch event, the Automotive and Aerospace Testing Show & Expo was established in 2010 , specialising in providing a platform for the best in class technology used by R&D departments for Automotive , Aerospace & Defence OEM's to improve quality & speed up development times, and keep up with the consumer demands, and government legislation. We serve and are active in major clusters , serving engineers & executives around the globe. 

In 2019 we launched our B2B support services which are offered across the Americas, Europe and Asia

Subscribe to Our Newsletter

AutoAero-Logo-smallJP.jpg

Contact us: 

T: 001 347-329-5217

C: +44 7728 368215  

Event sales: sales@testingshow.com 

B2B Support services: sales@automaker.tv

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2019 Automotive-Aerospace.com

Automaker Media Group